Roundnet Poland Tour 2021

Jest to pierwsze takie sportowe przedsięwzięcie w Polsce i mamy nadzieję, że pomożesz nam w tworzeniu tej pięknej inicjatywy. Wyrusz z nami w niepowtarzalną podróż po Polsce i zagraj w roundnet w czterech różnych miastach. Spotkajmy się w Warszawie, Olsztynie, Gdańsku i Szczecinie, gdzie odbędą się Mistrzostwami Polski. My już nie możemy się doczekać i wierzymy, że Ty również podzielasz nasz entuzjazm. 

 

Nieważne czy grasz od dawna czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z roundnet, dla każdego znajdzie się miejsce. Wystarczy, że znajdziesz partnera do drużyny i zarejestrujesz się na turniej (więcej informacji na temat rejestracji znajdziesz w oficjalnych wydarzeniach turniejów). A jeśli jeszcze nie wiesz jak wygląda gra w roundnet wejdź w https://www.eusra.com/how-to-play i dowiedz się o jednej z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie!!!

 

W tym roku w Polsce po raz pierwszy będzie prowadzony ranking zawodników i zawodniczek. To świetna okazja dla tych, którzy chcą zawojować na polskiej scenie roundnet. Na każdym turnieju z serii RPT 2021 przyznawane będą punkty w zależności od zajętego miejsca. Ranking pełni również inną funkcję. Na koniec sezonu 2 najlepszych zawodników z kategorii Open i 2 najlepsze zawodniczki w kategorii Women zakwalifikują się do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata Roundnet 2022.

 

Oficjalne daty Roundnet Poland Tour 2021

Warszawa – 15-16.05

Olsztyn – 05-06.06

Gdańsk – 03-04.07

Szczecin – 21-22.08 

 

Kategorie:

sobota: otwarta, kobiety

niedziela: rozgrywki par mieszanych

 

!!!PAMIĘTAJ!!!

Aby wziąć udział w tourze niezbędne jest posiadanie bezpłatnego profilu na platformie Rankedin. Więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nie masz na co czekać. Zarejestruj się ( https://rankedin.com/ ) i dołącz do społeczności zawodników roundnet w Polsce. Pamiętaj aby podczas rejestracji podać swoje prawdziwe dane abyśmy mogli przyznać Ci punkty za uczestnictwo w turniejach. Więcej informacji dotyczących rejestracji na turnieje w ramach serii rozgrywek pojawi się na oficjalnych wydarzeniach.

 

OFICJALNE WYDARZENIA

Warsaw Open 2021https://www.facebook.com/events/1362320034143934 

Roundnet Poland Tour 2021https://www.facebook.com/events/1228261027588667/ 

Więcej informację o pozostałych turniejach podamy wkrótce.

 

Trzymaj się i udostępnij wydarzenie, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w niepowtarzalnym Roundnet Poland Tour 2021 i usłyszeć o nowej dyscyplinie sportu 😀

 

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Roundnet Poland

Roundnet Szczecin

Fundacja Kamienica1

 

Partnerzy:

Cool Events

Szczupaki Olsztyn

Spikeball ™ 

Roundnet World ™ 

 

#RPT2021