Roundnet Poland Tour 2021

Już niebawem startujemy z pierwszym w historii Roundnet Poland Tour 2021. Jest to pierwsze takie przedsięwzięcie w naszej dyscyplinie na krajowym podwórku. Zabierzemy Cię w podróż po Polsce do czterech różnych miast. Turnieje odbędą się w Warszawie, Olsztynie, Gdańsku i Szczecinie gdzie zorganizowane zostaną Mistrzostwa Polski. 

Nieważne czy grasz od dawna czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z roundnet, dla każdego znajdzie się miejsce. Wystarczy, że znajdziesz partnera do drużyny i zarejestrujesz się na turniej (więcej informacji na temat rejestracji znajdziesz w oficjalnych wydarzeniach turniejów). A jeśli jeszcze nie wiesz jak wygląda gra w roundnet wejdź w link i dowiedz się o jednej z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie!!!

 

Oficjalne daty Roundnet Poland Tour 2021

 

Warszawa – 15.05

Olsztyn – 05.06

Gdańsk – 03.07

Szczecin – 21.08

 

W trakcie Roundnet Poland Tour 2021 będziemy korzystać z platformy Rankedin. Pytasz co to takiego? Rankedin to platforma umożliwiająca między innymi: organizacje turniejów i innych wydarzeń sportowych, prowadzenie rankingu zawodników oraz relacji z wydarzenia na żywo. Każdy z was, kto będzie chciał wziąć udział w turnieju, wchodzącym w skład Roundnet Poland Tour 2021, będzie musiał założyć swój profil na platformie Rankedin. Pamiętaj aby podczas rejestracji podać swoje prawdziwe dane abyśmy mogli Cię zidentyfikować. Tym samym dołączycie do oficjalnego grona zawodników roundent w Polsce. Co najważniejsze założenie profilu jest całkowicie darmowe! 

 

My już nie możemy się doczekać i wierzymy, że Ty również podzielasz nasz entuzjazm. Aby być na bieżąco ze wszystkimi ważnymi informacjami dotyczącymi całej serii WEŹ UDZIAŁ w wydarzeniu

 

Trzymajcie się i SPIKE ON!

 

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Roundnet Poland

Roundnet Szczecin

Fundacja Kamienica 1

 

Partnerzy:

Cool Events

Szczupaki Olsztyn

#RPT2021