Organizacje

EURA

European Roundnet Association to organizacja działająca na rzecz Roundnet w Europie. Zajmuje się między innymi organizacją turniejów międzynarodowych, prowadzeniem europejskiego rankingu drużyn i zawodników. A to tylko niektóre projekty, którymi EURA może się pochwalić. 

Więcej informacji → https://www.roundnet.eu/ 

 

SRA

Spikeball Roundnet Association działa na rzecz rozwoju roundnet na całym świecie a szczególnie w USA. Jednym z założycieli jest Chris Ruder – właściciel firmy Spikeball ™ . SRA prowadzi program ambasadorski, do którego należy między innymi Stowarzyszenie Roundnet Poland. Program pomaga społeczności roundnet na całym świecie organizować turnieje, szerzyć sport wśród nowych graczy i nie tylko. 

Więcej informacji → https://tournaments.spikeball.com/ 

 

IRF

International Roundnet Federation, w której skład wchodzą liderzy z całego świata ma jeden cel. Włączyć roundnet w skład sportów olimpijskich. Wraz z pomocą wielu organizacji prowadzi rozmowy z organizacją IOC – International Olimpic Committee. Mamy nadzieję, że łącząc siły wraz z IRF sprawimy, że nasz ukochany sport pojawi się kiedyś na Igrzyskach Olimpijskich.

Więcej informacji → https://www.roundnetfederation.org/ 

 

Roundnet World 

Roundnet World to platforma mająca na celu zrzeszenie zawodników i miłośników roundnet z całego świata. Na platformie możemy znaleźć: live stream-y, blogi, wywiady z najlepszymi zawodnikami, Top 10, highlights i wiele więcej. Jednym z najciekawszych przedsięwzięć RW jest seria ubraniowa Community Collection. Seria zawiera oryginalne koszulki klubów i reprezentacji z całego świata. Kupując koszulkę danego klubu lub reprezentacji wspiera się ją finansowo. Nie możemy się doczekać co jeszcze szykuje dla nas ta niesamowita organizacja. 

Więcej informacji → https://www.roundnetworld.com/