Kategoria: Aktualności

Roundnet Poland Tour 2021

Jest to pierwsze takie sportowe przedsięwzięcie w Polsce i mamy nadzieję, że pomożesz nam w tworzeniu tej pięknej inicjatywy. Wyrusz z nami w niepowtarzalną podróż po Polsce i zagraj w roundnet w czterech różnych miastach. Spotkajmy się w Warszawie, Olsztynie, Gdańsku i Szczecinie, gdzie odbędą się Mistrzostwami Polski. My już nie możemy się doczekać i wierzymy, że Ty również podzielasz nasz entuzjazm. 

 

Nieważne czy grasz od dawna czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z roundnet, dla każdego znajdzie się miejsce. Wystarczy, że znajdziesz partnera do drużyny i zarejestrujesz się na turniej (więcej informacji na temat rejestracji znajdziesz w oficjalnych wydarzeniach turniejów). A jeśli jeszcze nie wiesz jak wygląda gra w roundnet wejdź w https://www.eusra.com/how-to-play i dowiedz się o jednej z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych na świecie!!!

 

W tym roku w Polsce po raz pierwszy będzie prowadzony ranking zawodników i zawodniczek. To świetna okazja dla tych, którzy chcą zawojować na polskiej scenie roundnet. Na każdym turnieju z serii RPT 2021 przyznawane będą punkty w zależności od zajętego miejsca. Ranking pełni również inną funkcję. Na koniec sezonu 2 najlepszych zawodników z kategorii Open i 2 najlepsze zawodniczki w kategorii Women zakwalifikują się do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata Roundnet 2022.

 

Oficjalne daty Roundnet Poland Tour 2021

Warszawa – 15-16.05

Olsztyn – 05-06.06

Gdańsk – 03-04.07

Szczecin – 21-22.08 

 

Kategorie:

sobota: otwarta, kobiety

niedziela: rozgrywki par mieszanych

 

!!!PAMIĘTAJ!!!

Aby wziąć udział w tourze niezbędne jest posiadanie bezpłatnego profilu na platformie Rankedin. Więc jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, nie masz na co czekać. Zarejestruj się ( https://rankedin.com/ ) i dołącz do społeczności zawodników roundnet w Polsce. Pamiętaj aby podczas rejestracji podać swoje prawdziwe dane abyśmy mogli przyznać Ci punkty za uczestnictwo w turniejach. Więcej informacji dotyczących rejestracji na turnieje w ramach serii rozgrywek pojawi się na oficjalnych wydarzeniach.

 

OFICJALNE WYDARZENIA

Warsaw Open 2021https://www.facebook.com/events/1362320034143934 

Roundnet Poland Tour 2021https://www.facebook.com/events/1228261027588667/ 

Więcej informację o pozostałych turniejach podamy wkrótce.

 

Trzymaj się i udostępnij wydarzenie, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w niepowtarzalnym Roundnet Poland Tour 2021 i usłyszeć o nowej dyscyplinie sportu 😀

 

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Roundnet Poland

Roundnet Szczecin

Fundacja Kamienica1

 

Partnerzy:

Cool Events

Szczupaki Olsztyn

Spikeball ™ 

Roundnet World ™ 

 

#RPT2021

Spike The West – I Halowe Mistrzostwa Polski w Roundnet

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju i treningach przygotowawczych – wstęp bezpłatny!

 

W tym roku w Szczecinie odbędą się drugie w historii Mistrzostwa Polski w Roundnet (Pierwsze odbyły się w 2019 r. w Warszawie). Tym razem jednak – po raz pierwszy zawody rozgrywane będą na hali w ramach trzeciej edycji szczecińskiego turnieju “Spike The West”. Dodatkowo będziemy również uczestniczyć w Europejskim Dniu Roundnet!

W zawodach będzie mógł wziąć udział każdy, gdyż przewidziane są różne kategorie: otwarta, kobiety, gracze rekreacyjni. Wystartować może zaawansowany zawodnik uprawiający tę dyscyplinę jak i uczestnik grający rekreacyjnie – warto przypomnieć, że Roundnet to gra drużynowa, a w czasie jednego meczu rywalizują ze sobą dwa dwuosobowe zespoły.

 

Data turnieju: 26 września 2020, Sobota

Godzina: 09:00-20:00

Miejsce: Hala sportowa Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji, ul. Hoża 6, 71-699 Szczecin.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja.

Zapisy na turniej dostępne na stronie: https://kamienica1.pl/spike-the-west-halowe-mistrzostwa-polski-w-roundnet/

 

Należy zabrać ze sobą obuwie i strój sportowy oraz maseczkę. 

Do dyspozycji będą szatnie z natryskami oraz profesjonalne stanowiska do gry. #SpikeTheWest

 

Program zawodów:
9.00 – 09.30 Rejestracja zawodników  

9.30 – 10.00 Rozgrzewka 

14:00 – 15:00 Przerwa

15:00 – 19.00 Rozgrywki pucharowe 

19:00 – 20.00 Ceremonia wręczenia nagród i zakończenie zawodówJest możliwość dołączenia do grupy Roundnet Szczecin i uczestnictwa w bezpłatnych treningach przygotowawczych do turnieju. Treningi odbędą się 20 i 23 września od godz. 17.00 do 20.00 na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Dołącz do wydarzenia i zagraj w Roundnet! https://www.facebook.com/events/1490470694471459/

 


Osoby, które chciałyby wystartować, ale nie posiadają drugiej osoby by stworzyć zespół proszone są o wypełnienie zgłoszenia i dołączenie do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/3207781142590313/ oraz zamieszczenie informacji o tym, że poszukują drugiej osoby do utworzenia drużyny. (Należy krótko przedstawić swoją osobę i posiadane umiejętności).


Dla osób, które nie wiedzą czym jest Roundnet przygotowano poradnik (w języku angielskim):

https://www.eusra.com/how-to-play

Spikeball Roundnet Grand Slam Warsaw 15 czerwca Nieporęt

Spikeball™ Roundnet Grand Slam – Poland

Zapraszamy na jeden z czterech najważniejszych turniejów roundnet w Europie

sygnowany przez Europejskie Stowarzyszenie Spikeball Roundnet

Wydarzenie jest dwudniowe, pierwszego dnia będzie można zobaczyć grę najlepszych drużyn w Europie.

W niedzielę zapraszamy na całodniowy piknik gdzie będzie można poćwiczyć podłapanej techniki pod okiem specjalistów 🙂

Grand Slam Poland odbywać się będzie w Nieporęcie nad Jeziorem Zegrzyńskim, udział w nim weźmie ok. 100 drużyn z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/2298929483504321/

Sobota, 15 czerwca 2019 08:00 – 20:00

Nieporęt nad Jeziorem Zegrzyńskim – 30km od centrum Warszawy
Centrum Rekreacji Nieporęt ul.Wojska Polskiego 3

8:45 – 9:30: Zapisy i rozgrzewka
9:45: Otwarcie turnieju
10:00 – 12:00: Pool play
12:00 – 12:30: Lunch break
13:00 – 18:00: Bracket play
19:00: Kolacja + afterparty

Jeżeli zgłosi się odpowiednio dużo żeńskich drużyn, przygotujemy specjalnie dla nich oddzielny turniej jako dywizję women.
Koszt wzięcia udziału w turnieju to 215zł/para.(50euro)
Nagrody sponsorowane przez Spikeball i Roundnet Poland

Zapisz się do udziału w turnieju

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Niedziela, 16 czerwca 10:00 – 18:00
Piknik Roundnet Poland
Strefa relaksu i pokazy gry w roundnet

Opis gry w roundnet

Roundnet to świetna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół. Jest to gra, w której zdrowa rywalizacja sprawia ogromną frajdę i dostarcza mnóstwa pozytywnej energii. Dzięki swej prostocie Roundnet nie posiada ograniczeń wiekowych, gdyż każdy jest w stanie opanować proste zasady. Do gry potrzebujemy jedynie mobilnego i łatwego w montażu zestawu, kawałka wolnej przestrzeni oraz grupy znajomych chętnych do zabawy

Zasady roundnet w skrócie

Gra zespołowa 2 vs 2. Zestaw do gry składa się z obręczy wielkości hula-hop, napiętej siatki i 5 nóżek – tworzących trampolinę – oraz gumowej piłki wielkości pomarańczy.
Piłkę wprowadza się do gry za pomocą serwisu.
Gracze odbijają naprzemiennie piłkę, wymieniając między sobą maksymalnie 3 uderzenia. Ostatnie uderzenie należy odbić od siatki, po czym swoją akcję rozgrywa przeciwna drużyna.
Po serwisie gracze mogą poruszać się dookoła siatki, bez żadnych stron ani granic.
Akcja kończy się punktem, jeśli piłka uderzy w ziemię, obręcz, lub odbije się więcej niż raz od siatki.

Spikeball: How to play 

Spikeball: Top10 of 2017 –

http://www.spikeball.eu
http://www.eusra.com

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
15 czerwca 2019 08:00 Spikeball™ Roundnet Grand Slam – Poland 2019

Gdańsk Spikeball Open by Cool Events

Gdańsk Spikeball Open to turniej Spikeballa w formule otwartej w którym, pary damskie, męskie oraz mieszane rywalizować będą między sobą na pięknie położonym Lotos Stadionie Letnim, na plaży tuż przy Molo w Gdańsku Brzeźnie. Spikeball w Polsce nie widział jeszcze takiej areny!

Rejestracja trwa od 13.08 do 26.08

http://bit.do/GdanskSpikeballOpen

Alternatywny link do rejestracji:
https://tinyurl.com/GdanskSpikeballOpen

Turniej odbędzie się w ostatnią niedzielę wakacji, 2 września, startujemy o 10:00. Dzień wcześniej chcemy Was jednak zaprosić na Welcome Party do Moloteki – Beach Baru położonego zaraz obok areny naszych rozgrywek! Także przybywajcie już w sobotę!

 

Naszą misją jest organizacja imprez sportowych na najwyższym możliwym poziomie. Chcemy, żeby nasze wydarzenia wybijały się ponad przeciętność. Odrzucamy bylejakość, dążąc do zapewnienia uczestnikom wyjątkowych i niepowtarzalnych wrażeń oraz najlepszych warunków do sportowej rywalizacji. Innym aspektem na który kładziemy znaczący nacisk jest promocja naszych wydarzeń. Starannie dobieramy kanały, którymi promujemy nasze imprezy, trafiamy bezpośrednio do grup docelowych, zarówno naszych jak i naszych partnerów. W Cool Events wierzymy także, że dzięki jakośći i wyjątkowość naszych wydarzeń jesteśmy w stanie korzystnie wpływać na rozwój wspieranych przez nas dyscyplin sportowych.

 

 

gry uliczne Roundnet Poland Spikeball

Dzień Sportów Ulicznych w Warszawie

Witajcie, chcielibyśmy Was zaprosić do wzięcia udziału w wydarzeniu o nazwie Dzień sportów ulicznych – ogólnodostępny piknik pokazujący wszelkie typowe jak i te niespotykane formy aktywnego spędzania wolnego czasu z wykorzystaniem infrastruktury miejskiej.

Event odbędzie się 3 czerwca od godziny 11 do 17 w Warszawie w parku Chomicza.

Będziemy tam oczywiście i my wraz z zestawami do gry, chęcia do pokazania sportu i zorganizowania mini turnieju, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia projektu a w szczególności naszego stoiska.

Więcej informacji znajdziecię na wydarzeniu oraz oficjalnej strony internetowej projektu http://dziensportowulicznych.pl/

Indoor Spikeball Masters Germany 2018

W dniu dzisiejszym rozpoczął sie turniej roundnet w Kolonii organizowany przez 1. Spikeball-Club Köln, w którym wystartowały 42 zespoły z Europy.Po ośmiu godzinach mocnego grania obie polskie drużyny zakwalifikowały sie do turnieju finałowego, PDK 6 miejsce oraz Darwin 12 miejsce

Trzymajcie kciuki za występ polskich drużyn w dniu jutrzejszym, zaczynamy o 8:00.
5!

//UPDATE

Dzisiejszy turniej finałowy kończyny kolejno na 9(PDK) oraz 10 miejscu(Darwin)

W tle widzimy mecz finałowy, w którym zagrały drużny z 1. Spikeball-Club Köln, dziękujemy za organizacje i do zobaczenia juz wkrótce u nas 

Mistrzostwa Europy 2017 relacja

Mistrzostwa Europy czas zacząć!!! Aktualnie trwa rozgrzewka oraz rejestracja drużyn, spajków jest mnóstwo i jeszcze więcej pozytywnie zakręconych ludzi z całej Europy! Trzymajcie kciuki za naszych reprezentantów 

//UPDATE

Wyniki live dostępne poniżej:
https://www.leaguevine.com/…/european-roundnetchampi…/teams/

Fotka dla fanów po braterskim meczu!

//UPDATE

Dzien drugi Mistrzostw Europyza chwile rozpoczynamy rozgrzewkę i ogień

//UPDATE

Mistrzostwa Europy kończymy kolejno na 6,7,8 oraz 10 miejscu na 70 drużyn z 11 krajów #top10 #warsawvsköln jutro wracamy do kraju, pozdro!

Spikeball Roundnet Polska

Roundnet Cup #2 podsumowanie

Roundnet Cup #2 już za nami. W ten nieco deszczowy i pochmurny weekend rozegraliśmy drugą odsłonę turnieju gdzie mimo niepogody wszystkie zespoły pokazały zachwycający entuzjazm i zaciętość. Turniej opanowały niesamowicie żywiołowe akcje dynamiczne zagrania każda następna akcja coraz lepsza
Naprawdę przepięknie wysoki poziom, dziękujemy.

Jednak spośród 12 drużyn do finału musiały dojść tylko trzy, gratulujemy finalistom :

Bulbasaurom za zajęcie trzeciego miejsca

Drugie miejsce po zażartej walce w finale zdobywa zespół PDK

Pierwsze miejsce i puchar Roundnet Cup #2 zdobywa zespół Damanty – gratulujemy zwycięskiego zestawu i podziwiamy formę którą pokazali na turnieju

Finalistom  gratulujemy i życzymy tego samego składu na podium Mistrzostw Europy

Dziękujemy wszystkim tym którzy grali, tym którzy nie grali, wszystkim wspierającym ten turniej.
Sponsorom – Hangar 646 i Hamburger z Karaibów Puławska 140 za nagrody i patronat

Do zobaczenia wkrótce 

Roundnet Cup #2 rejestracja otwarta

Zapraszamy wszystkich zajawkowiczów spajka, tych którzy już grają i tych którzy dopiero zaczną na kolejny Roundnet CUP #2 tym razem na piachu!

Event odbędzie sie 2 września od godziny 11:00 na terenie kampusu SGGW (link do mapki znajduje się poniżej).
Podobnie jak na pierwszym turnieju planujemy godzinna przerwę obiadową a całość chcielibyśmy zakończyć w okolicach godziny 17/18.

Do wygrania zestaw do gry w Roundnet oraz vouchery od naszych partnerów głównych czyli: Hangar 646 oraz Hamburger z Karaibów Puławska 140!

NOWOŚĆ: Jeżeli zgłosi się odpowiednia ilość żeńskich drużyn, przygotujemy specjalnie dla nich oddzielny turniej jako dywizję women.

Więcej informacji odnośnie planu rozgrywek udostępnimy już wkrótce! Stay tuned

Koszt wzięcia udziału w turnieju to 30zł/para.
Poniżej udostępniamy formularz rejestracyjny na turniej:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSet-Xi3Wwkqw2mGq20w_iBveXj2aKpuPuW0i7RbVIhw09n-Rw/viewform?usp=sf_link

MAPKA:
https://www.google.pl/maps/place/52°09’56.3%22N+21°02’45.4%22E/@52.1656389,21.0448501,18z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d52.165634!4d21.045942

Roundnet Cup #1 podsumowanie

Za nami pierwszy turniej Roundnet Cup #1, w którym wzięło udział 16 zespołów! Po prawie 8h mocnej, sportowej walki ostatecznie to Bulbasaury zgarnęły nagrodę główną – zestaw Spikeball.

Dziękujemy za podbicie wszystkim uczestnikom, kibicom, sponsorom (Hangar 646Hamburger z Karaibów Puławska 140) i oczywiście gratulujemy zwycięzcom!

Rozpiera nas duma, że wspólnie tworzymy tak pozytywną społecznośćroundnet, która z dnia na dzień rośnie w siłę! Super, że jesteście z nami! Widzimy się na kolejnych eventach! Podbij!