Roundnet Cup#1 rejestracja otwarta

Nadchodzi turniej Roundnet Cup #1 Nagroda główna – SPIKEBALL SET!!!
Obiecywaliśmy wielki turniej spike’a – oto i on! W połowie czerwca (bo wtedy wiosna już chyba MUSI się zacząć) spotkamy się na Polu Mokotowskim, żeby rozegrać Roundnet Cup #1.
Aby wziąć udział w turnieju, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na naszej stronie internetowej i pod poniższym linkiem:

https://roundnet.pl/formularz-zgloszeniowy

Player fee to 10 zł/os. Turniej będzie rozegrany na trawie. Przewidujemy kilka godzin soczystej rozgrywki w systemie mieszanym grupowo – brazylisjkim (od 11 do 18, z godzinną przerwą obiadową) oraz atrakcyjne nagrody. Trzy pierwsze drużyny zgarną po kilka upominków ufundowanych przez naszych sponsorów:

I miejsce – zestaw SPIKEBALL, puchar, voucher Hamburger z Karaibów Puławska 140, voucher Hangar 646
II miejsce – puchar, voucher Hamburger z Karaibów Puławska 140, voucher Hangar 646
III miejsce – puchar, voucher Hamburger z Karaibów Puławska 140, voucher Hangar 646

Jest o co grać! Zabierzcie ze sobą kibiców, przyjaciół, rodzinę, dziewczynę z Tindera, sąsiadów, kogo tylko chcecie. Dla osób niestartujących w turnieju przygotowane bedą zestawy do gry rekreacyjnej. Serdecznie zapraszamy zawodników, pasjonatów, graczy rekreacyjnych oraz kibiców Roundnet, a nawet osoby, które tylko chcą się dowiedziac o co chodzi w tym odbijaniu małej żółtej piłeczki o trampolinę.

Do zobaczenia.
PODBIJ!