Gdańsk Spikeball Open by Cool Events

Gdańsk Spikeball Open to turniej Spikeballa w formule otwartej w którym, pary damskie, męskie oraz mieszane rywalizować będą między sobą na pięknie położonym Lotos Stadionie Letnim, na plaży tuż przy Molo w Gdańsku Brzeźnie. Spikeball w Polsce nie widział jeszcze takiej areny!

Rejestracja trwa od 13.08 do 26.08

http://bit.do/GdanskSpikeballOpen

Alternatywny link do rejestracji:
https://tinyurl.com/GdanskSpikeballOpen

Turniej odbędzie się w ostatnią niedzielę wakacji, 2 września, startujemy o 10:00. Dzień wcześniej chcemy Was jednak zaprosić na Welcome Party do Moloteki – Beach Baru położonego zaraz obok areny naszych rozgrywek! Także przybywajcie już w sobotę!

 

Naszą misją jest organizacja imprez sportowych na najwyższym możliwym poziomie. Chcemy, żeby nasze wydarzenia wybijały się ponad przeciętność. Odrzucamy bylejakość, dążąc do zapewnienia uczestnikom wyjątkowych i niepowtarzalnych wrażeń oraz najlepszych warunków do sportowej rywalizacji. Innym aspektem na który kładziemy znaczący nacisk jest promocja naszych wydarzeń. Starannie dobieramy kanały, którymi promujemy nasze imprezy, trafiamy bezpośrednio do grup docelowych, zarówno naszych jak i naszych partnerów. W Cool Events wierzymy także, że dzięki jakośći i wyjątkowość naszych wydarzeń jesteśmy w stanie korzystnie wpływać na rozwój wspieranych przez nas dyscyplin sportowych.