O wydarzeniu

Cześć! 

Zapraszamy Was na Poznański Turniej Roudnet, który odbędzie się 18 grudnia na Hali sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy ulicy Dożynkowej 9j [Wskazówki dojazdu]. Do dyspozycji zawodników będą szatnie, toalety i natryski znajdujące się na terenie obiektu.Rogrywki rozegrane zostaną w kategorii otwartej

CZYM JEST ROUNDNET? 

Roundnet jest sportem zespołowym, gdzie między sobą grają dwa zespoły składające się z dwóch graczy. Gracze przeciwnych drużyn ustawiają się na wprost siebie, po obu stronach zestawu do gry. Punkt rozpoczyna się od serwisu, czyli uderzenia piłki od siatki, w kierunku rywala. Celem gry jest odbicie piłki od siatki tak aby drużyna przeciwna nie była w stanie legalnie odbić jej z powrotem. Boisko nie jest ograniczone żadnymi liniami, dlatego zawodnicy mogą poruszać się w dowolnym kierunku i odległości od zestawu do gry. Gracze mają możliwość odbicia piłki pomiędzy sobą maksymalnie trzy razy, gdzie ostatnie odbicie musi być skierowane na siatkę.

Filmy przedstawiające zasady gry i wybrane akcjeHARMONOGRAM

10:00-11:00 Rejstracja drużyn, rozgrzewka

11:00-14:00 Faza grupowa

14:00-15:00 Przerwa na lunch

15:00-18:00 Faza puchorwa

18:00 Zakończenie turnieju

REJESTRACJA I PŁATNOŚĆ

Zarówno rejestracja jak i płatność odbywać będą się poprzez platformę Rankedin. Wpisowe wynosi 80zł za drużynę i pokrywać będzie koszt wynajęcia hali. Rejestracja będzie otwarta do 11 grudnia. 

CO JEŚLI NIE MASZ PARTNERA/PARTNERKI

Jeśli nie masz z kim zagrać, to pomożemy Ci znaleźć partnera/-kę do drużyny. Dołącz do wydarzenia na FB [do uzupełnienia] i zamieścić informację, że poszukujesz osoby do zespołu. Napisz kilka słów o sobie i swoich umiejętnościach.

ZASADY 

Zawody rozgrywane będą bez “no hit-zone” zgodnie z nowymi zasadami, które znajdziesz na: https://tournaments.spikeball.com/…/2021-spikeball…

Czekamy na Was w Poznaniu!

Szczegóły

Data Czas
18 grudnia 2021 10:00