Kategoria: Bez kategorii

Polska nie pojedzie na Mistrzostwa Świata w Belgii!

 

Droga społeczności, potrzebujemy Was, żeby móc wystawić reprezentację Polski na Mistrzostwa Świata w Belgii. Aby to się udało, musimy być członkiem International Roundnet Federation. Takie członkostwo wiąże się jednak ze spełnieniem pewnych warunków. W momencie zgłaszania naszego stowarzyszenia do IRFu potrzebujemy 25 zarejestrowanych członków Roundnet Poland, a w ciągu roku liczba ta musi wzrosnąć do 50. Dlatego jeśli chcesz, aby Polska była reprezentowana na pierwszych w historii Mistrzostwach Świata w Roundnet, to nie czekaj i zarejestruj się do Stowarzyszenia Roundnet Poland. 

 

Więcej informacji na temat członkostwa i rejestracji znajdziecie TUTAJ

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć czym zajmuje się International Roundnet Federation, kliknij TUTAJ

 

Poznań Indoor Tournament

Cześć! 

Zapraszamy Was na Poznański Turniej Roudnet, który odbędzie się 18 grudnia na Hali sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przy ulicy Dożynkowej 9j [Wskazówki dojazdu]. Do dyspozycji zawodników będą szatnie, toalety i natryski znajdujące się na terenie obiektu. Rogrywki rozegrane zostaną w kategorii otwartej

CZYM JEST ROUNDNET? 

Roundnet jest sportem zespołowym, gdzie między sobą grają dwa zespoły składające się z dwóch graczy. Gracze przeciwnych drużyn ustawiają się na wprost siebie, po obu stronach zestawu do gry. Punkt rozpoczyna się od serwisu, czyli uderzenia piłki od siatki, w kierunku rywala. Celem gry jest odbicie piłki od siatki tak aby drużyna przeciwna nie była w stanie legalnie odbić jej z powrotem. Boisko nie jest ograniczone żadnymi liniami, dlatego zawodnicy mogą poruszać się w dowolnym kierunku i odległości od zestawu do gry. Gracze mają możliwość odbicia piłki pomiędzy sobą maksymalnie trzy razy, gdzie ostatnie odbicie musi być skierowane na siatkę.

Filmy przedstawiające zasady gry i wybrane akcje



HARMONOGRAM

10:00-11:00 Rejstracja drużyn, rozgrzewka

11:00-14:00 Faza grupowa

14:00-15:00 Przerwa na lunch

15:00-18:00 Faza puchorwa

18:00 Zakończenie turnieju

REJESTRACJA I PŁATNOŚĆ

Zarówno rejestracja jak i płatność odbywać będą się poprzez platformę Rankedin. Wpisowe wynosi 80zł za drużynę i pokrywać będzie koszt wynajęcia hali. Rejestracja będzie otwarta do 11 grudnia. 

CO JEŚLI NIE MASZ PARTNERA/PARTNERKI

Jeśli nie masz z kim zagrać, to pomożemy Ci znaleźć partnera/-kę do drużyny. Dołącz do wydarzenia na FB [do uzupełnienia] i zamieścić informację, że poszukujesz osoby do zespołu. Napisz kilka słów o sobie i swoich umiejętnościach.

ZASADY 

Zawody rozgrywane będą bez “no hit-zone” zgodnie z nowymi zasadami, które znajdziesz na: https://tournaments.spikeball.com/…/2021-spikeball…

Czekamy na Was w Poznaniu!

Roundnet żoliborz

Roundnet Cup #3 – Turniej i warsztaty na Kępie Potockiej

Wydarzenie Roundnet Cup #3 odbywa się podczas 14. Żoliborskiego Biegu Rotmistrza Pileckiego (https://www.facebook.com/events/4761727833837386), poniżej znajduje się mapka z dokładnym miejscem naszej strefy.

Plan wydarzenia:
10:00 – Rozpoczęcie, zapisy na warsztaty oraz turniej
10:30 – Rozpoczęcie warsztatów
11:30 – Faza turniejowa, omówienie zasad oraz systemu rozgrywek
14:30 – Przerwa obiadowa
16:00 – Kontynuacja fazy turniejowej
18:00 – Zakończenie i dekoracja

 

Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.